FK ”Ventspils” jau ziņoja par to, ka pilsētas čempionāts, ko mūsu klubs atdzīvināja gadu atpakaļ pēc desmit gadu pārtraukuma, arī šajā gadā notiks. Ventspils spēcīgākā komanda noteikti tiks noskaidrota!

Mēs lūdzām potenciālos dalībniekus padot iesniegt savus pieteikumus, un, ko mums ļoti patīkami pasvītrot, interese atkal bijusi liela. Tā ir brīnumaina ažiotāža, draugi! Liels visiem paldies jau tagad.

Uz doto momentu reģistrējušās jau 6 komandas, tikai par vienu mazāk, kā pagājušajā gadā. Minimālajam laikam, kurš pagājis kopš momenta, kad pirmo reizi pieteicām pilsētas čempionātu – 2019, brīnišķīgs rādītājs.

Un tā, jaunajā turnīrā jau noteikti spēlēs Ventspils čempions – 2018 komanda DEPO – 14, vicečempions Ventspils augstskola, pagājušā čempionāta dalībnieki ”Blāzma” un ”Piltene”, kā arī sacensību debitanti, komandas ”Pārventa” un ”Ventspilnieki”.

Mēs pateicamies tiem, kuri jau reģistrējušies – malači! Jūs jau pierādījāt, ka pilsētas čempionāts vajadzīgs un svarīgs. Paldies!

Uzmanību visiem pārējiem, kuri vēlas! Jūs vēl neko neesat zaudējuši. Gribat spēlēt un cīnīties – cīnieties! Sakarā ar to, ka ažiotāža solīda, mēs pagarinām pieteikumu iesniegšanu līdz 10. jūnijam!

Te viss vienkārši, nekas nav mainījies. Tam, lai iesniegtu savu pieteikumu dalībai pilsētas čempionātā – 2019, jums nepieciešams rakstīt uz e – mail info@fkventspils.lv un norādīt komandas nosaukumu, kā arī jūsu komandas pārstāvja kontaktus (telefonu).

Periodā no 10. līdz 15. jūnijam notiks organizatoru un čempionāta dalībnieku sanāksme, kurā tiks apspriesti visi organizatoriskie jautājumi. Par noteiktu datumu, laiku un sanāksmes aizvadīšanas vietu komandu pārstāvji (kapteiņi) tiks informēti papildus.

Paredzams, ka pilsētas čempionāta – 2019 starts notiks otrdien, 18. jūnijā.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka jaunais čempionāts izsaucis lielu interesi. Pievienojieties! Spēlējiet, saņemiet neaizmirstamas emocijas, izcīniet labas balvas un nepalaidiet garām iespēju pierādīt, ka tieši jūsu komanda ir labākā Ventspilī!

Veiksmi un uz tikšanos futbola laukumā!
Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv