Draugi! Arvien mazāk laika atliek līdz aizraujošajai un vienmēr neatkārtojamajai Eirokausu sezonai. FKV Eiropas Līgas pirmajā atlases raundā gaida spēles ar Albānijas klubu “Teuta”.

Steidzam paziņot, ka FKV arī šajā gadā turpina savu unikālo tradīciju – mēs ņemam sev līdz uz Eiropas Līgas maču viesos līdzjutēju – laimīgo! Ņemam sev līdz uz Albāniju. Paņemtu visus, bet tas, diemžēl, nereāli, tomēr vienam FKV līdzjutējam tāda laimīga iespēja atkal ir!

Nekādu noteikumu, nekādas piepūles – jums tikai jābūt FK “Ventspils” kluba abonementa īpašniekam. Tā cena – 10 eiro.Priekšrocību tas dod daudz, bet dotajā konkrētajā gadījumā tas palīdzēs jums doties neaizmirstamā izbraukumā. Piekritīsiet, pat ar visām milzīgajām pūlēm jums diez vai sanāks savādāk apciemot noslēpumaino Albāniju par tādu pat simbolisku summu.

Kandidāti mums, protams, jau ir, visi, kuri jau iegādājušies abonementu, pretendē uz braucienu. Bet mēs piedāvājam arī visiem pārējiem lielisko iespēju paspēt uz lidmašīnu, kura jūlija vidū uzņems kursu uz Tirānu uz lielo futbolu.

Kļūt par abonementa īpašnieku ļoti vienkārši. Vienkārši pazvaniet uz mūsu kluba ofisu pa telefonu 636 81354 un par visu vienosieties. Akcija “Kurss uz Albāniju” turpināsies līdz 5. jūlijam. Pēc tam, saprotams, jūs arī varēsiet iegādāties abonementu, bet iespēja aizlidot uz Albāniju būs izdzisusi.

Pēc tam mēs izvedīsim mūsu tradicionālo konkursu starp abonementu īpašniekiem, kurā arī noskaidrosies laimīgais, kurš lidos uz Albāniju.

Viss vienkārši. Jums vēl ir iespēja – nepalaidiet garām!

Kurss uz Albāniju. Jau pavisam drīz…

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv