Pirmdien, 17. februārī, FK “Ventspils” noslēdza treniņnometni Turcijā. Fināla akords ilgajam un skrupulozajam darbam Viorela Frunzes komandai sanāca sarežģīts, un svarīgs – kontroles mačs pret Krievijas čempionāta augstākās līgas pārstāvi klubu “Ahmat” (Groznija). Dzeltenzilie aizvadīja ļoti labu maču, parādīja kvalitatīvu futbolu un panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 1:0!

Par uzvaras vārtu autoru kļuva brazīliešu pussargs Lukas Villela, otrā puslaika vidū ar skaistu sitienu augšējā stūrī noslēdzot klasisku uzbrukumu. Par vārtu piespēles autoru kļuva Jevgeņijs Kozlovs.

Kopumā mačs sanāca interesants un saspringts – notikumu pietika. “Ahmat”, piemēram, otrajā puslaikā nerealizēja pendeli. Taisnība, tā teikt, šajā epizodē svinēja uzvaru: noteikumu “pārkāpuma” šajā momentā nebija.

Asu momentu netrūka abām komandām, bet vairāk to tomēr bija FKV. Jo pelnītāka sanāca uzvara.

Apsveicam ar uzvaru visus FKV līdzjutējus. Vienmēr patīkami, kad neatlaidīgs darbs nes rezultātu. Vēl jo vairāk spēlē ar tik stipru un sagatavotu pretinieku.

Noskaņojums pēc panākuma vienmēr piepacelts. Vienmēr lieliski noslēgt treniņnometni uz uzvaras viļņa. Bet arī saprotams, ka neviens to nepārvērtē. Gatavošanās sezonai turpinās.