FK “Ventspils” cieta zaudējumu Kurzemes derbijā. Dzeltenzilie nospēlēja cienīgi, pilnībā varēja cerēt uz daudz veiksmīgāku grūtā mača iznākumu, bet, diemžēl, atkal neveiksme.

Pēc mača preses konferencē ar savu komentāru par derbiju padalījās dzeltenzilo treneris Nkolajs Lahmajs.

FK “Ventspils” trenera Nikolaja LAHMAJA komentārs:

– Pirmām kārtām, paldies puišiem! Smagā situācijā viņi izgāja laukumā un profesionāli izpildīja savu pienākumu. Gan pie gatavošanās derbijam, gan pašā spēlē futbolisti parādīja sevi no labākās puses, izdarīja visu, kas bija viņu spēkos. Man bija ļoti patīkami strādāt ar šiem puišiem. Un kopumā, es paliku apmierināts, kā “Ventspils” nospēlēja derbijā. Bet, protams, neapmierināts ar rezultātu.

Vai var teikt, ka pirmais puslaiks FKV izpildījumā – tas bija labākais posms komandai čempionātā? Grūti teikt, nedomāju, ka tas bija labākais puslaiks. Citos mačos mēs arī parādījām kvalitatīvus posmus. Cita lieta, ka varam spēlēt spēcīgāk, bet pa īstam savu spēles spēku mums nekādi neizdodas nodemonstrēt. Šodien kaut kas izdevās daudzējādā ziņā pateicoties spēlētāju noskaņai, derbijā vienmēr īpaši gribas sevi parādīt.

Kas sagaida FKV turpmāk? Šajā sakarā man nav ko komentēt. Sekosim notikumu attīstībai. Personīgi es komandu atstāju, tā kā vienlaicīgi bija mana debija, un mans noslēdzošais mačs. Varu tikai komandai novēlēt veiksmi. Man patika gan pilsēta, gan līdzjutēji, viņi Ventspilī dzīvo ar futbolu. Ļoti ceru, viņiem vēl būs iemesls priekam.

Psiholoģiskais slogs pirms derbija bija nopietns? Neapšaubāmi. Bez psiholoģijas sportā nekur, un, protams, mums visiem gatavojoties nebija vienkārši. Bet atzīmēšu, ka visi puiši pat šādā sarežģītā situācijā parādīja savu maksimumu, komanda parādīja sevi kā stipru kolektīvu, un tas ļoti iepriecināja. Pie jebkurām grūtībām mēs, kā man liekas, palikām komanda, un tas ir pats galvenais.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.