Svētdien, 22. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīsdesmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tiksies ar Rīgas klubu “Metta”. Spēle notiks stadionā “Daugava”, sākums – 16:00.

Kārtējais svarīgais mačs, kurā dzeltenzilajiem nepieciešama maksimāla koncentrācija, uzmanība un uzvaras kāre. Arvien tuvāk garā maratona finišs, arvien sportiski nesaudzīgāk un enerģiskāk rit cīņa par punktiem un vietu uz pjedestāla. Viss tas nozīmē tikai vienu – katrā mačā kaujiniecisks noskaņojums un maksimāla uzvaras kāre! Trīs punkti FKV ļoti vajadzīgi, un arī šajā spēlē ne ar vienkāršo un nepiekāpīgo pretinieku mums jāpieliek maksimumu pūļu, lai tos izcīnītu!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Kārtējā svarīgā un sarežģītā spēle. Pretiniekam bija iespēja mierīgi tai gatavoties, bet FKV, kā zināms, aizvadīja grūtu maču ar “Riga”, tas atņēma daudz emociju un enerģijas. Bet, protams, tas nemaisīs mums pieiet jaunam mačam maksimāli noskaņotiem uzvarai! Trīs punkti mums ļoti vajadzīgi!

Optibet Virslīga 2019. 30. kārta.
FK Metta – FK Ventspils
Rīga. 22. septembrīs. Stadions “Daugava”. 16:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv