Ceturtdien, 20. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tiksies ar mūžseno un principiālo pretinieku klubu “Liepāja”. Sākums – 19:45. Kurzemes derbijs, 87. Latvijas čempionāta vēsturē. Būs jauna saspringta un ļoti interesanta kauja!

Nav nozīmes, kādā vietā turnīra tabulā atrodas komandas: Kurzemes derbijs – tas vienmēr īpašs, ass un neaizmirstams, futbola gardums. Cīņa, sasprindzinājums, divcīņas, kaisle un atkal cīņa no pirmās arbitra svilpes un līdz pēdējai. Latvijas čempionātā laiku pa laikam gadās citi derbiji, jauni un modīgi, bet ar Kurzemes derbiju, protams, nav salīdzināms neviens no tiem. Tā būs divu nesamierināmu pretinieku karstā saķeršanās!

Ar šo kauju FK “Ventspils” noslēdz Latvijas čempionāta otro apli. Nav šaubu, ka dzeltenzilos Liepājā apmierinās tikai uzvara. Sarūgtinājumu līdzjutējiem, diemžēl, mēs esam sagādājuši jau pietiekami, mēs paši esam stipri sarūgtināti, tomēr ļoti svarīgi neaizmirst pašu galveno – cīnīties FKV nepārstās! Bez tam, jau pavisam drīz ilgi gaidītais starts Eiropas Līgā, kuram jāpieiet kaujinieciskā un pozitīvā noskaņojumā. Un tieši uzvara derbijā tam piestāv labāk par visu. Sitīsimies!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Kurzemes derbijs – tā ir īpaša spēle. Saspringtie mači pagātnē, saspringtie mači tagad un, nešaubos, nākotnē. Pagaidām komandas atrodas ne “savējās” vietās turnīra tabulā, bet spēles raksturu tas nekādā ziņā neiespaidos – abas komandas uzvarai izdarīs visu iespējamo. FKV jau noteikti! Ticu komandai un zinu, ka priekš svarīgā panākuma mums ir viss. Tad pierādīsim savu spēku laukumā!

Optibet Virslīga 2019. 18. kārta.
FK Liepāja – FK Ventspils 
Liepāja. 20. jūnijā. 19:45.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv