Sestdien, 24. augustā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tiksies ar mūžseno un principiālo pretinieku klubu “Liepāja”. Sākums – 19:00. Kurzemes derbijs, 88. Latvijas čempionāta vēsturē. Būs jauna saspringta un ļoti interesanta kauja. Būs jauns aizraujošs Kurzemes derbijs, kurā mums vajag uzvarēt. Viss pilnīgi vienkārši – jāuzvar!

Derbijs – tas vienmēr ir sasprindzinājums un un sportiski nesaudzīga cīņa. Patreiz, kad turnīrs nepielūdzami tuvinās atrisinājumam, kad finišs jau tuvu, kad katras uzvaras svarīgums pieaug vairākas reizes, kad situācija tabulā sakarsēta līdz pēdējam, FKV uzvara vajadzīga īpaši. Šie 3 punkti mums vienkārši ārkārtēji nepieciešami. Bez visa tā, kurš no dzeltenzilajiem aizmirsis iepriekšējo vizīti Liepājā…

Cīnīsimies! Ar šo svarīgo spēli noslēgsies čempionāta trešais aplis. Dzeltenzilie kopumā to aizvadīja vareni, rezultatīvi un kvalitatīvi – derbijā visam jābūt tieši tāpat. Noskaņošanās, pašatdeve un maksimāla uzvaras kāre – tie visi ir obligātie ceļabiedri gaidāmajā kaujā. Kurzemes derbijā jāuzvar!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Ko tur komentēt?! Derbijs – tas ir derbijs, kur viss jādara uz maksimumu. Tas vispār katrā mačā nepieciešams, nu bet derbijā vēl jo vairāk. FKV “Liepājai” būs ļoti spēcīgs kairinājums, mūsu spēlē viņi centīsies atvainoties līdzjutējiem par pēdējām neveiksmēm. Bet arī priekš mums pretinieks – spēcīgs kairinājums, ļoti spēcīgs… Jau tiešām pienācis laiks uzvarēt “Liepāju”!

Optibet Virslīga 2019. 27. kārta.
FK Liepāja – FK Ventspils
Liepāja. 24. augustā. 19:00.

Plašāk – www.fkventspils.com 
Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv