Svētdien, 1. martā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles maču. Rīgā “Skonto” manēžā Viorela Frunzas komanda tikās ar klubu BFC “Daugavpils”. Dzeltenzilie katrā no puslaikiem iesita pa vārtiem un svinēja pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:0 (1:0)!

Vārti Jevgeņija Kozlova (pārliecinoši realizēta pendele, kuru pats Žeņa arī nopelnīja) un Kristera Neilanda aktīvā, skaisti un precīzi sitot ar galvu pēc Lukasa Villelas centrējuma no stūra sitiena.

Nedrīkst neatzīmēt Konstantīnu Mahnovski: pirmajā puslaikā vēl pie rezultāta 0:0 FKV vārtsargs efektīgi atvairīja pendeli pieredzējušā Vugara Askerova izpildījumā. Labais, Kostja!

Kopumā gan mačs sanāca saspringts un nepiekāpīgs. Daugavpilieši atstāja labu iespaidu, sezonas gaitā nervus viņi pabojās daudziem favorītiem. Tomēr dzeltenzilo pārākums kopumā izskatījās acīmredzams un iznākumā to izdevās divreiz realizēt. Tiesa, pietika arī labu momentu, kurus izmantot nesanāca.

Bet tas nozīmē, ka darba priekšā vēl pietiekami. Turpinām pastiprināti gatavoties sezonas startam! Jau vien pēc divām nedēļām…