Ceturtdien, 9. jūlijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta sestās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda viesos tiksies ar klubu “Jelgava”. Sākums – 18:00. Spēles tiešo translāciju var skatīties vietnē www.sportacentrs.com

Dzeltenzilos gaida jauns sarežģīts izaicinājums. FKV mači ar “Jelgavu” vienmēr rit saspringti un nepiekāpīgi, šis pretinieks ir tradicionāli neērts dzeltenzilajiem – visas 90 minūtes laukumā ir cīņa un vēlreiz cīņa. Atkal par galveno panākuma faktoru kļūs dzelžains raksturs un galēja noskaņošanās! Vēl jo vairāk, ka kā reiz dzimtajās sienās “Jelgava” īpaši bīstama: koncentrāciju un uzmanību jāsaglabā no pirmās sekundes līdz pēdējai!

Kā tas bija, piemēram, pagājušajā vasarā, kad FKV izrāva Jelgavā grūtu uzvaru, beigās iesitot izšķirošos vārtus. Toreiz “Ventspilij” uzvaru atnesa Daniila Ulimbaševa vārti – šedevrs. Atceraties?! Ar muguru pret vārtiem, izsmalcināta akrobātiska etīde… Daņja, varbūt arī tagad atkārtot?! Mēs visi noteikti nebūsim pretim!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 6. kārta
FK Jelgava – FK Ventspils
Jelgava. 9. jūlijs. Zemgales OC. 18:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv