Svētdien, 1. novembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit ceturtās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda viesos spēlēs ar klubu “Jelgava”. Sākums – 13:00. Svarīga spēle, kurā FKV var apmierināt tikai uzvara! Spēles tiešo translāciju var skatīties Best4sport TV un www.optibetvirsliga.com

Pēc brīnišķīgās uzvaras Latvijas Kausa pusfinālā dzeltenzilie, saprotama lieta, daudz domā par mājas finālu – svarīgāko maču visā garajā gadā. Mūs gaida grūta kauja par pagodinošo trofeju, un acīmredzami, ka vienkārši tāpat to no galvas neizmest, neaizmirst. Lūk, tas būs dzirksteļojošais Kurzemes derbijs!

Bet arī čempionātā FKV turpina cīnīties par pēc iespējas augstāku vietu tabulā, tādēļ mačs Jelgavā, bez šaubām, svarīgs un principiāls. Pavisam nesen dzeltenzilie Jelgavā panāca zīmīgo uzvaru pendeļu sērijā Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā. Toreiz, esot solīdā pārsvarā, viesiem nesanāca iesist no spēles, kaut gan labu iespēju bija daudz. Jāiesit svētdien! Iesist un sisties par kārtējiem ļoti vajadzīgajiem trīs punktiem!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 24. kārta
FK Jelgava – FK Ventspils
Jelgava. 1. novembrī. OC “Zemgales”. 13:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.