Svētdien, 30. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tikās ar klubu “Jelgava”. Mačs sanāca sarežģīts, bet dzeltenzilie izrāva ļoti svarīgos un vajadzīgos trīs punktus – uzvara ar rezultātu 1:2!

Par mača galveno varoni, neapšaubāmi, kļuva pussargs Daniils Ulimbaševs, pašas spēles beigās iesitot uzvaras vārtus. Un ne vienkārši vārtus, bet vārtus – šedevru: brīnišķīgu piespēli atdeva Jevgeņijs Kazačoks, bet Ulimbaševs, stāvot ar muguru pret vārtiem, veica izsmalcinātu akrobātisku etīdi, un bija precīzs! Bravo, Daniil!

Vēl vienus vārtus dzeltenzilo labā iesita pussargs Romans Mickevičs. Un tas arī zīmīgs notikums: pussargs nosvinēja savus pirmos vārtus FKV sastāvā. Apsveicam, Roman!

Mačs kļuva par īpašu vārtsargam Vjačeslavam Kudrjavcevam, kurš debitēja FK “Ventspils” sastāvā. Apsveicam, Slava! Zīmīgs mačs kļuva arī aizsargam Arturam Ļotčikovam, kurš pirmo reizi karjerā izgāja FKV starta sastāvā. Apsveicam, Artur!

Ļoti svarīgā uzvara panākta. Nav labāka eliksīra, kā izcīnītie trīs punkti: pozitīvas emocijas – nepārvērtējama lieta. Tieši tādā noskaņojumā daudz labāk un patīkamāk gatavoties nākamajām sarežģītajām svarīgajām kaujām – Latvijas čempionātā un Eiropas Līgā.

Apsveicam FKV līdzjutējus ar svarīgo uzvaru! Apstāties nedrīkst, un mēs netaisāmies to darīt. Laiks uzvarēt.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Jelgava – Ventspils – 1:2 (0:1)

Jelgava: Kurakins, Rode, Biljans, Eisdens, A. Osipovs, Bidzinašvili, Indrāns, Hvoiņickis, Fernandess, Puprharts (Ivanovs, 46, Kozlovs, 62)), Lazdiņš (Minkevičs, 46)

Rezervisti: Dirziņš, Redko, Krušatins, Jaudzems.

Ventspils: Kudrjavcevs, Soni, Ļitvinskis, Ļotčikovs, Stuglis, Kazačoks, Villela, P. Osipovs, Mickevičs (Tālbergs, 85), Ulimbaševs (Tīdenbergs, 90+3), Svārups

Rezervisti: Baturins, Klimaševičs, Alfa, Frolovs, Burikins.

Vārti: 0:1 Mickevičs (23), 1:1 Eisdens (50), 1:2 Ulimbaševs (87).

Brīdinājumi: Hvoiņickis (15), Indrāns (39), Stuglis (49), Kozlovs (63).

Tiesnesis: Dmitrijs Naļivaiko (Rīga).

Jelgava. 30. jūnijs. 650 skatītāji.

Pirmais puslaiks
Sitieni (vārtos): 7 (3) – 5 (4).
Stūra sitieni: 6 – 2.
Pārkāpumi: 11 – 7.
Aizmugures: 0 – 4.

Otrais puslaiks
Sitieni (vārtos): 4 (3) – 6 (2).
Stūra sitieni: 1 – 3.
Pārkāpumi: 8 – 10.
Aizmugures: 1 – 1.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv