Mačs ”Metta” – ”Ventspils” sanāca dramatisks. Pēc pirmā puslaika dzeltenzilie zaudēja 0:2, bet vien astoņas minūtes līdz fināla svilpei jau bija vadībā 3:2! Tomēr laukuma saimnieki spēja izvairīties no zaudējuma…

Iznākumā noskaņojums dzeltenzilajiem izrādījās sabojāts. ”Ventspils” pagarināja sēriju bez zaudējumiem līdz 11 mačiem, un tas iepriecina, bet, saprotams, svētdien mēs atbraucām uz Rīgu pavisam ne pēc neizšķirta. Bet tas ir futbols, nepiekāpīgā ”Metta” arī otro reizi sezonā savā laukumā prata atņemt mums punktus…

Protams, ļoti apbēdinoši. Pēc mača preses konferencē neslēpa vilšanos arī FKV galvenais treneris Igors Kļosovs. Viņš tik atklāti arī sāka sarunu ar žurnālistiem: ”Mēs šajā spēlē piedzīvojām neizšķirtu…”

Bez komentāra par neizšķirtu – trilleri, dzeltenzilo vadītājs runāja vēl arī par citiem svarīgiem momentiem. Viens no tiem bija, starp citu, ļoti patīkams: visa dzeltenzilo ģimene ļoti nopriecājās par par Tosina – raķetes debiju un pirmajiem vārtiem ”Zurich” sastāvā. Mūsu apsveikumi, Tos, mēs par tevi arī nešaubījāmies!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.