FK ”Ventspils” nespēja uzvarēt ”Jelgavu”, ielaižot apbēdinošus atbildes vārtus pirmā puslaika ceturtajā pieliktajā minūtē. Kaut gan pieliktas bija vien divas minūtes…

Pēc pārtraukuma FKV pielika lielas pūles, lai izrautu trīs punktus, un pat Ingara Stugļa noraidījums laukuma saimniekus neapstādināja.

Tomēr – neizšķirts, pie tam, rezultāts 1:1 gadījās pirmo reizi 36 (!) mačos starp pretiniekiem. Neizšķirts, kurš sāpināja visus dzeltenzilos. Un, saprotams, ļoti sarūgtināts bija arī FKV galvenā trenera vietas izpildītājs Igors Kļosovs. Savā pirmajā preses konferencē pēc mača viņš runāja īsi, bet viņam, bez šaubām, bija ko atzīmēt.

Iepazīties ar Igora KĻOSOVA komentāru var mūsu kluba kanālā Youtube FK VENTSPILS TV.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.