Jaunais FK ”Ventspils” galvenais treneris Igors Kļosovs pirmo reizi komentējis savu jauno lomu. Dzeltenzilo vadītājs pastāstīja par saviem pirmajiem iespaidiem, pateicās vadībai un futbolistiem un pasvītroja, ka pilnā mērā apzinās atbildību un gatavs atdot FKV visu, kas viņa spēkos.

FK ”Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Pirmām kārtām, esmu pateicīgs kluba vadībai par uzticību. Brīnišķīgi saprotu visu atbildību un esmu gatavs atdot maksimumu spēka un zināšanas FK ”Ventspils” labā. Jā, mēs patreiz pārdzīvojam ne to vienkāršāko periodu, tādēļ vēl jo stiprāk gribas atdot visu, ko varu. Pieņēmu piedāvājumu, tādēļ, ka uzskatu, ka dotajā momentā man vienkārši nebija tiesību, tā teikt, aizbēgt no kuģa – man kas līdzīgs ir nepieņemami.

Mēs netaisāmies atteikties no mūsu uzdevumiem, neskatoties uz to, ka situācija FKV patlaban nav labvēlīga. Turpināsim sekot izvēlētajam ceļam, un tas, nešaubos, atnesīs augļus un dos rezultātu. Mēs skaidri saprotam, kādā virzienā klubam jāvirzās, un esmu priecīgs, ka šajā svarīgajā un, pēc būtības, atslēgas jautājumā mums ar kluba vadību ir abpusēja sapratne.

Ļoti svarīgi, ka ”Ventspilij” ir savs stils, ir spēles saturs – tas obligāti nesīs rezultātu. Sliktāk, kad rezultāts pagaidām it kā ir, bet spēles saturs izpaliek…

Esmu pateicīgs saviem futbolistiem un esmu pārliecināts, ka mums kopā pa spēkam lauzt situāciju un veiksmīgi virzīties uz priekšu. Mēs, tā sakot, esam vienā laivā un tikai kopā varam tikt galā ar grūtībām. Patreiz spēļu grafiks ļoti sarežģīts, paužu nav, bet visi spēlētāji strādā ļoti atbildīgi un savākti, neviens nedomā nolaist rokas. Šie puiši gatavi arī tālāk cīnīties, gatavi izlabot to, ko vajag izlabot, gatavi risināt jautājumus, kuri priekšā FK ”Ventspilij”.

Patreiz visas mūsu domas pie mača ar ”Valmieru”. Pieliekam maksimālas pūles katru dienu, lai atgrieztos uz uzvaru ceļa un iepriecinātu mūsu līdzjutējus. Bez brīvdienām, ar maksimālu pašatdevi un tikai caur darbu – tā patreiz darbojas FKV. Mūsu uzvaras smaržos pēc sviedriem – teicu tā pēc iepriekšējās spēles un atkārtoju šos vārdus arī tagad.

Neapšaubāmi, FK ”Ventspils” galvenais treneris – tas ir liels, svarīgs un ļoti atbildīgs priekš manis izaicinājums. Tā bija pagājušajā gadā, kad es atnācu uz FKV strādāt par treneri. Patreiz jau atbildība izaugusi vairākkārt, un es brīnišķīgi to apzinos.

Pie tam nevienam neko speciāli pierādīt netaisos. Bet tiem, kuri, varbūt, sevi uzskata par vairāk lieliem treneriem, novēlu kādreiz strādāt klubos, kuros man nācies strādāt. Atkārtošos, nostāties FK ”Ventspils” galvgalī – tā man ir milzīga atbildība, svarīgs un interesants solis, un esmu gatavs atdot klubam visus savus spēkus, zināšanas un māku, kuras, ļoti ceru, nesīs klubam rezultātu un labumu.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,

FK “Ventspils” preses atašejs

e-mail: info@fkventspils.lv