FK ”Ventspils” iekļuva Eiropas Līgas otrajā atlases raundā. Vienmēr lieliski, kad Eirosezona turpinās – īpašas emocijas un spožas futbola krāsas! Jau ceturtdien, 25. jūlijā, dzeltenzilie mājās uzņems Maltas klubu ”Gzira”. Sākums – 17:45. Iegaumējiet un nepalaidiet garām!

Protams, nākamais FKV pretinieks Eiropas Līgā ļoti negaidīts. Slavenais ”Hajduk” šajā pārī izskatījās izteikts favorīts, bet ”Gzira” panāca neticamo – jānovērtē maltiešu komandas sasniegtais. Sensacionālā ”Gzira” uzvara kārtējo reizi pierādīja, ka futbols ir absolūti neparedzams, ka iespējams pat tas, kas rādās neiespējams. Un tas ir lielisks piemērs tam, ka laukumā var notikt viss, kas iespējams – galvenais, cīnīties līdz galam un ticēt saviem spēkiem.

Jaunums par to, ka FKV nāksies tikties ar maltiešu klubu, dzeltenzilos sasniedza Tirānas lidlostā. Neapšaubāmi, visi bija stipri izbrīnīti (un kurš gan par šo pārsteigumu nebrīnītos, vai nav tiesa?!), arī FK ”Ventspils” galvenais treneris Igors Kļosovs tai skaitā. Komentējot mača iznākumu ar ”Teuta”, vadītājs, protams, nevarēja nepateikt arī dažus vārdus par gaidāmo maču ar ”Gzira”.

FK ”Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Ko domāju par spēlēm ar ”Gzira”? Protams, viņu kopējā uzvara pār ”Hajduk” – tas ir ļoti negaidīti. Bet tas vēlreiz pierāda, ka futbolā iespējams viss, ka Eirokausos vāju komandu principā nav, pret visiem jāattiecas maksimāli nopietni un atbildīgi. Saprotams, rūpīgi gatavosimies un uzmanīgi izpētīsim pretinieku, bet nedaudz vēlāk. Patreiz gan domāju vienīgi par mājas spēli ar ”Valmieru”, kura jau svētdien. Mums ļoti svarīgi turpināt uzvarēt čempionātā, laiks koncentrēties spēlei ar ”Gzira” pienāks pēc tam.

Kādi mani iespaidi no mača Duresā? Mēs brīnišķīgi zinājām, ka būs smaga spēle. Piesargājāmies no ”Teuta”. Uzskatu, ka spēles līmenis šajā pārī apmēram vienāds, un savu līdzjutēju atbalstīta ”Teuta” īpaši bīstama. Protams, labam pirmās pirmās spēles rezultātam bija liela nozīme, izejot no tā mēs arī izvēlējāmies taktisko plānu, vēršot savas darbības uz pretuzbrukumiem. Sapratām, ka atspēlēt trīs vārtus ”Teuta” būs ļoti sarežģīti. tādēļ uzmanība un drošība aizsardzībā bija mūsu galvenais uzdevums.

Pretuzbrukumos meklējām savas iespējas, un, pa lielam, uzskatu, ka mūsu plāns darbojās. Vienīgais, apbēdinoši, ka ielaidām otrā puslaika sākumā, kas, protams, pabojāja mums noskaņojumu, un otrais puslaiks sanāca sarežģīts. Tomēr neko citu mēs laukuma saimniekiem, pēc būtības, izdarīt neļāvām.

Kopumā jau, es esmu ļoti priecīgs un laimīgs, ka ”Ventspils” veiksmīgi atrisināja galveno stratēģisko uzdevumu un iekļuva nākamajā raundā. Apsveicu ar to visus mūsu līdzjutējus un pateicos viņiem par atbalstu. Mēs to ļoti gaidām arī spēlē ar ”Gzira”. Bet vispirms, protams, spēlē ar ”Valmieru”!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv