FK “Ventspils” turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Turpina Latvijas speciālista Igora Kļosova vadībā, kurš oficiāli apstiprināts par FK “Ventspils” galveno treneri. Mēs apsveicam Igoru Kļosovu, mūsu kluba vēsturē kļūstot par vienpadsmito galveno treneri. Novēlam pieredzējušajam speciālistam veiksmi un panākumus un, protams, pašu galveno – dzeltenzilo uzvaras un klasisku dzeltenzilo futbolu. Labu ceļavēju, Igor!

FK “Ventspils” sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

– Mēs apsveicam Igoru ar to, ka tagad viņš – FK “Ventspils” galvenais treneris bez kaut kādām piebildēm un t. t. Stādīt priekšā Igoru Latvijas futbola līdzjutējiem nav nepieciešamības: tas ir pieredzējis speciālists, daudzus gadus strādājis augstā līmenī. Tā ir gan Latvijas izlase, gan Latvijas klubi, kā arī bagāta starptautiska pieredze Maskavas “Spartakā”, augstāko divīziju klubos Azerbaidžānā un Moldovā.

Mēs saprotam, ka Igors Kļosovs pārņēmis mūsu klubu ne tajā vienkāršākajā periodā, un kā reiz viņa nozīmēšana, mēs esam pārliecināti – solis dotajā situācijā loģisks, un dabīgs. Viņš otro gadu strādā FKV, brīnišķīgi zin futbolistus, zin mūsu prasības, kam patreiz ir liela nozīme. Nav laiks krist galējībās, svarīgi saglabāt vēsu galvu un ticēt izvēlētajam virzienam. Un tad uzvaras noteikti atnāks!

Nešaubos, ka sarežģītais periods, kurā nokļuvis FKV, tuvākajā laikā tiks pārvarēts, un Igoram Kļosovam ir visas nepieciešamās kvalitātes tam, lai mūsu klubs atkal atsāktu uzvarēt un atgrieztos tajās pozīcijās, kurās FKV pieradis atrasties. Veiksmi, Igor!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv