Neveiksmju josla mačos ar “Valmieru” “Ventspilij” turpinās. Jau deviņus mačus pēc kārtas dzeltenzilie nevar uzvarēt šo pretinieku. Lūk, arī 14. maijā FKV mājās zaudēja, ielaižot divus bezatbildes vārtus pirmā puslaika noslēgumā. Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki lauza tikšanās gaitu, sitās vareni, bet, diemžēl, izlabot stāvokli tā arī neizdevās.

Pēc mača preses konferencē FK “Ventspils” treneris Igors Kičigins atzīmēja pretinieka spēku, bet arī pasvītroja, ka otrajā puslaikā FKV sagādāja viesiem daudz rūpju un bija pelnījis vairāk, kā iznākumā 0:2. Un vēl vadītājs teica svarīgus vārdus par gaidāmo maču pirmdien…

FK “Ventspils” trenera Igora KIČIGINA komentārs:

– Tikāmies ar spēcīgu pretinieku, varena komanda. Sākām mēs spēli labi, izveidojām bīstamu momentu. Bet pēc tam, diemžēl, sākām spēlēt pārāk vienkārši, kādēļ uzbrukumā jau maz kas sanāca. Aizsardzībā, principā, pārliecinoši tikam galā, kā reiz līdz kļūdai, kuru pieļāvām savā laukuma pusē. Tā noveda pie vārtu zaudējuma. Kamēr izvērtējām un pārdzīvojām – “Valmiera” iesita otros no “standarta” ar rikošeta palīdzību…

Bet lūk, otrajā puslaikā mēs nospēlējām ievērojami labāk, vispirms jau uzbrukumā, kur darbojāmies agresīvi un daudzveidīgi. Nopelnījām pendeli. Ļoti žēl, neizdevās to realizēt un iesist. Bija mums vēl vairāki klasiski momenti, bet… Kopumā, uzskatu, ka, ņemot vērā otro puslaiku, “Ventspils” noteikti pelnījis vairāk. Pie lielākas veiksmes mēs pilnībā varējām arī nezaudēt.

Kurtišs pats nolēma sist vienpadsmitmetrinieku? Jā, tā izšķīrās laukumā. Marks ņēma atbildību uz sevi, sita, bet, diemžēl, neiesita – vārtsargs “Valmieru” izglāba.

Pirms otrā puslaika ilgi kaut ko teicāt komandai centra aplī. Tie bija ceļavārdi otrajai pusei? Jā. Pirmā puslaika iznākums optimismu nesagādāja, tādēļ nācās parunāt. Vajadzēja puišus sapurināt, vajadzēja, lai viņi savācas un izliek visu bez atlikuma otrajās 45 minūtēs. Priecājos, ka tas sanāca. Malači! Par otro puslaiku puiši noteikti nopelnījuši tādu vērtējumu.

Jau pirmdien jauns svarīgs un principiāls mačs mājās… Tiešām, un laika atjaunoties pavisam maz. Vajag ātri tikt skaidrībā par to, kas izdevās un neizdevās spēlē ar “Valmieru”, izdarīt secinājumus un gatavoties jaunam mačam. Jāiziet un jāuzvar. Savādāk nekā!