FK “Ventspils” mājās nespēja uzvarēt “Noah”, zaudējot divus svarīgus punktus. Neizšķirts, neapšaubāmi, stipri sarūgtināja dzeltenzilos, vēl jo vairāk, ka laukuma saimnieki ilgu laiku atradās uzbrukumā, nospēlēja aktīvi un enerģiski. Iesita vairāk par vieniem vārtiem, ko šajā sezonā izdevās izdarīt vien otro reizi. Bet, diemžēl, vien neizšķirts.

Saprotams, ka FK “Ventspils” treneris Igors Kičigins bija vīlies rezultātā, norādot uz apbēdinošām kļūdām aizsardzībā. Toties par aktīvām darbībām uzbrukumā vadītājs saviem futbolistiem taisnīgi pateicās.

FK “Ventspils” trenera Igora KIČIGINA komentārs:

– Kopumā, aizvadījām labu spēli. Centāmies aktīvi darboties uzbrukumā. Praktiski visu spēli aizvadījām pretinieka laukuma pusē. Aktīvi izmantojām flangus, sekojām tiem principiem spēlei uzbrukumā, pie kuriem strādājam gatavojoties. Bet pagaidām ne vienmēr izdodas nogādāt bumbu vajadzīgajās zonās, ne vienmēr kā saka, satiekamies ar bumbu vārtu rāmī.

Un tomēr, pasvītrošu, ka ļoti centāmies, izlietojām daudz spēka, vispār veicām daudz futbola darba. Tieši uzbrukumā. Iesitām divus vārtus, nopelnījām pendeli. Otrie vārti vispār sanāca gan kvalitatīvi, gan skaisti. Bet, diemžēl, ļoti viegli ielaižam. Pieļaujam tādas kļūdas, kuras Virslīgā nepiedodami veikt. Protams, tā aizsardzībā spēlēt nedrīkst, līdzīgas kļūdas, protams, jāizslēdz.

Aizsardzībā pietrūka Litvinska. Uz cik ilgu laiku viņš izgājis no ierindas? Dimam trauma nav tik nopietna, bet, protams, zināmu laiku atjaunošanās nepieciešams. Iespējams, ne uz derbiju, bet uz nākamo maču mājās Dima jau būs pilnībā gatavs.

Kas izsauca vārtsargu maiņu? Ja pat neapspriežam kļūdu otrajos vārtos, tad acīmredzami, ka kopumā viņš spēli aizvadīja nepārliecināti. Tādēļ mēs Lazarevu arī nomainījām.

Siņica? Tas bija, iespējams, viņa labākais mačs FKV. Piekritīšu, bet Oļegs tomēr nav no dzelzs, spēki nav bezgalīgi. Viņš aizvadīja spēcīgu spēli, īpaši otro puslaiku. Bet piekusa, un mums bija nepieciešams pastiprinājums. Veicām zināmus pārkārtojumus, nosūtījām uz flangu Neilandu, bet Kazims izpildīja uzbrucēja funkcijas.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.