Godājamie FK “Ventspils” līdzjutēji! Mēs brīnišķīgi saprotam, cik stipri jūs esat noilgojušies pēc dzeltenzilā futbola, pēc jaunumiem no FKV nometnes, vēl jo vairāk šajās ļoti aukstajās dienās. Tagad liekas, ka līdz karstajām futbola cīņām zaļajos laukumos ļoti un ļoti tālu. Bet nē! Laiks skrien ātri, nepaspēsi atskatīties, kā sāksies jauna interesanta un aizraujoša sezona, pilna, kā vienmēr, jaunu cerību un emociju. Un, tātad, pienācis laiks ļoti nopietnai un kvalitatīvai pirmssezonas gatavošanās, neatlaidīgam un saspringtam darbam. Labu ceļavēju, FK “Ventspils”-2021!

Un tā, “pirmssezonka” dzeltenzilajiem sākusies, visi saprot sagatavošanās perioda svarīgumu un neviens nedomā velti zaudēt dārgo laiku. Cita lieta, ka visiem zināmie ierobežojumi un prasības, sakarā ar koronavīrusa pandēmiju, nevarēja neienest zināmas korekcijas darba procesā. Tomēr tas pavisam nenozīmē, ka futbolisti līdz šim laikam priecājas par atvaļinājumu: katram ir sava individuālā sagatavošanās programma, treneru štāba izstrādāta.

Galvenais un jau pats atbildīgākais sagatavošanās darba etaps sāksies janvāra beigās, kad “Ventspils” dosies uz treniņnometni Turcijā. Tas ilgs gandrīz mēnesi: no 29. janvāra līdz 22. februārim. Dzeltenzilie dzīvos Belekā brīnišķīgā pieczvaigžņu hotelī “Sueno”.

Kā jau vienmēr, treniņnometnē iekļausies ļoti daudz svarīga un vērtīga. Tur gan daudzveidīgs saspringts treniņu darbs. Gan interesanti kontroles mači, kuros par FKV pretiniekiem kļūs klubi no Krievijas un Ukrainas augstākajām divīzijām, un citām valstīm. Daudz izsmeļošāk par FKV spēļu programmu Turcijā mēs paziņosim vēlāk. Saprotams, nopietna uzmanība tiks veltīta arī kadru jautājumiem, saistībā ar sastāva pastiprināšanu – tiks apskatīta liela grupa futbolistu, izpētīti daudzskaitlīgi potenciālie komandas jaunpienācēji.

Vispār, viss kā jau vienmēr sagatavošanās treniņnometnē – neatlaidīgs darbs, koncentrācija, analīze, izpēte un vēlēšanās kļūt labākiem un spēcīgākiem. Lai jaunajā sezonā ieietu maksimāli optimālajā stāvoklī.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.