FK “Ventspils” noslēdza dalību Eirokausu – 2019 sezonā. Noslēgums sanāca ne tuvu pats veiksmīgākais, maču Gimaraešā neviens no dzeltenzilajiem atcerēties nevēlas. Tomēr kopumā FKV Eirogājiens noteikti padevies neaizmirstams, emocionāls un, protams, veiksmīgs.

Mēs iepriecinājām savus līdzjutējus, dāvājām visiem neaizmirstamas emocijas, uzdāvinājām spēles ar pretiniekiem no dažādām valstīm, kuras piekopj dažādus spēles stilus, bet tas vienmēr ir ļoti interesanti. Paldies visiem, kuri atnāca uz stadionu un palīdzēja mūsu komandai!

Eirokausu sniegumu komentēja FK ”Ventspils” kluba prezidents Adlans Šišhanovs, kurš atzīmēja dažādus momentus, bet, galvenais, pateicās FKV līdzjutējiem par teicamo atbalstu, kas kļuva par ļoti svarīgu sastāvdaļu dzeltenzilo veiksmīgajam sniegumam…

FK ”Ventspils” prezidenta Adlana ŠIŠHANOVA komentārs:

– Pirmkārt, gribu pateikties visiem līdzjutējiem, kuri ļoti palīdzēja ”Ventspilij” šajā Eirokausu sezonā. Liels paldies tiem, kuri pārdzīvoja par komandu stadionos Ventspilī un Rīgā, un vispār jebkurā vietā, kur spēles dienā atrastos. Mēs jutām atbalstu un tas ļoti palīdzēja.

Pēc mača Portugālē FKV noslēdza dalību Eiropas Līgā, noslēdza turnīra trešajā raundā. Protams, kārtīgi analizēsim savu Eirokausu sezonu, bet jau tagad var teikt, ka kopumā spēlējām atzīstami un labā līmenī. Jā, spēles ar ”Vitoria” labvēlīgas emocijas neatnesa, bet pie visa tā, vienalga esmu pārliecināts, ka kopumā FKV soļo pareizajā virzienā.

Mēs uzlabojām savu reitingu Eiropā, tas ir svarīgs un principiāls moments. Mēs Eirokausu gaitā praktiski nepārnesām spēles (izdarījām to vien reizi), pastāvīgi atradāmies saspringtā spēļu ritmā. Ventspilī, patiešām savā laukumā, divreiz sagrāvām pretiniekus, pierādot mūsu klasi un spēku.

Kas attiecas uz sāncensību ar ”Vitoria”, tad klubs no Gimaraešas jānovērtē pienācīgi, mums bija smagi ar to cīnīties. Vēl jo vairāk, ka, pēc būtības, mēs divreiz ar portugāļiem spēlējām viesos, bet šajā sezonā, kā visiem zināms, ”Ventspilij” izbraukuma spēles padodas ne tai labākajā veidā. Un neskatoties uz to, apstiprinu līdzjutējiem, ka pat no tāda negatīva rezultāta, kas bija spēlēs ar ”Vitoria”, mēs paņemsim visu iespējami poziīvo, un tas kļūs par svarīgu momentu progresam, jauna ”Ventspils” formēšanai.

Patreiz mēs pilnībā pārslēdzamies uz Latvijas čempionātu. Mums turnīrā palikuši daudzi uzdevumi, mums nepieciešams tos veiksmīgi atrisināt – pieliksim tam maksimumu pūļu. Vēlreiz pateicos mūsu līdzjutējiem par atbalstu un ļoti ceru, ka tas komandai būs arī Latvijas čempionāta spēlēs. Nāciet uz stadionu, atbalstiet, bet mēs sitīsimies priekš jums un par jums!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv