”Ventspils” zaudēja Kurzemes derbijā. Laukuma saimnieki iesita četrus bezatbildes vārtus – notikums kā ļoti sarūgtinošs, tā arī rets. Pēdējo reizi dzeltenzilie derbijā piekāpās ar tik nepatīkamu rezultātu trīspadsmit gadus atpakaļ, savā, starp citu, pirmajā čempionu sezonā.

Skaidra lieta, ka derbija šāds iznākums stipri pievīla visus dzeltenzilos. Un FK ”Ventspils” galveno treneri Igoru Kļosovu, saprotams, arī. Pēcspēles komentārā viņš atvainojās par rezultātu FKV līdzjutēju priekšā un pasvītroja, ka tikai neatslābstošs darbs palīdzēs komandai reabilitēties.

FK Ventspils galvenā trenera Igora Kļosova komentārs:

– Zaudējums derbijā ļoti stipri satrauca, mēs, protams, nospēlējām neveiksmīgi. Laikam, šo spēli FKV var pat nosaukt par apkaunojošu. Gribētu atvainoties līdzjutēju priekšā, kuri pārdzīvoja par komandu derbijā, mēs visi esam ļoti sarūgtināti, ka neattaisnojām jūsu cerības.

Atbildību no sevis, neapšaubāmi, nenoņemu. Jebkurā zaudējumā, kā zināms, pirmām kārtām vainīgs galvenais treneris. Vispirms, laikam, neizdevās komandu novest nepieciešamajā psiholoģiskajā stāvoklī. No citas puses, arī katram futbolistam jāprot individuāli sevi gatavot, domāt par galēju noskaņošanos, būt pilnībā uzlādētam cīņai. Analizēsim un labosim situāciju.

Pasvītrošu, ka, neskatoties uz acīmredzamu sarūgtinājumu, panikai mēs padoties nedomājam. Nekādā gadījumā! Vēl jo vairāk, pavisam drīz starts Eiropas Līgā. Tikai ar skrupulozu darbu un nepiekāpību mēs varam reabilitēties līdzjutēju priekšā un tikt laukā no šīs situācijas. Varu apsolīt, ka katrs no mums tam pieliks maksimumu pūļu.

Tāpat gribētu atzīmēt, ka mana neatrašanās pēcspēles preses konferencē – tā nekādā ziņā nav necieņa pret līdzjutējiem un pretinieku. Vienkārši pēc mača, kurš mums izvērtās tik neveiksmīgs, sajutos iztukšots un man pavisam nebija domu par komentāriem.
Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv