Jauna aizraujoša sezona pavisam drīz atvērs durvis! Mēs esam pārliecināti: jūs esat noilgojušies pēc dzeltenzilo futbola, pēc Latvijas seškārtējā čempiona uzvarām, pēc pārsteidzošām emocijām, kuras dāvā jūsu mīļotā komanda. Mēs zinām: īstam FK “Ventspils” līdzjutējam nekas nevar traucēt būt kopā ar mīļoto komandu! Un FK “Ventspils” steidz jums palīdzēt, godātie līdzjutēji, ātrāk atgriezties Lielajā futbolā. Mēs piedāvājam: kļūstiet par svarīgu dalībnieku dzeltenzilo futbola gadā – tas ir viegli un vienkārši!ABONEMENTS – jūsu pavadonis visam sezonas maratonam, garantē jums futbola baudījumu, un nopietnus BONUSUS, kuri obligāti jums paaugstinās noskaņojumu! Bet FK “Ventspils” iet tālāk! Mūsu ABONEMENTA katram īpašniekam tagad ir unikāla iespēja saņemt pārsteigumu! Nepalaidiet garām un saņemiet baudu!

Tātad, kas Jūs gaida jaunajā sezonā? FK “Ventspils” noskaņots ļoti nopietni, kas nozīmē, ka dzeltenizilie visās spēlēs cīnīsies par uzvaru. Tas sola aizraujošus mačus visos turnīros!

Pēc mūsu labas tradīcijas pensionāri un skolnieki (līdz 14 gadiem) varēs apmeklēt FK “Ventspils” mājas spēles bez maksas. Gandrīz visas pārējās biļetes uz nacionālās sacensības mačiem maksās 1,5 EURO, bet skolniekiem (virs 14 gadiem) un studentiem futbola apmeklējums maksās 0, 70 EURO.

Bet bez Latvijas čempionāta spēlēm ir Eirokausu spēlēs! Eiropas Līga!

Atbildes uz visiem jautājumiem – ABONEMENTS uz sezonu!

Jūs pērkat ABONEMENTU un visas sezonas garumā Jūs nesāp galva par futbola apmeklējumiem Ventspilī!

ABONEMENTS ir caurlaide uz VISĀM dzeltenizilo MĀJAS SPĒLĒM!

ABONEMENTS nozīmē, ka ar Jums ir gan Latvijas čempionāts, gan Latvijas Kauss, un pats saldākais – EIROKAUSI! Eiropas Līga!

ABONEMENTA cena visam gadam – 15 EURO. Skolniekiem (virs 14 gadiem) un studentiem – 10 EURO.

FK “Ventspils” ABONEMENTA ieguvējs saņem sekojošus bonusus:

1. 10% atlaidi ABONEMENTAM Ventspils Olimpiskā centra Atlētisma zālē.

2. 10% atlaidi ABONEMENTAM Ventspils Olimpiskā centra Lielajā un mazajā baseinā.

3. 10% atlaidi ABONEMENTAM Ventspils Olimpiskā centra Ledus hallē.

4. 20% atlaide FK “Ventspils” atribūtikai un  Adidas futbola ekipējumam veikalā FANS.

Vai nav tiesa, lieliski?!

Bet FK “Ventspils” iet tālāk! Mēs gribam sagādāt jums ko patīkamu! Superbalva abonementa īpašniekam!

Un tā, jebkurš no tiem, kurš kļūs par mūsu ABONEMENTA īpašnieku, var saņemt unikālu iespēju… doties kopā ar FK “Ventspils” uz Eiropas Līgas izbraukuma maču!

Vai nav tiesa, lieliski?!

Mēs jau to darījām, kā pirmais un vienīgais klubs Latvijā, līdzīgu akciju, tad kādēļ gan ar prieku neatkārtot?! Un dāvāt neatkārtojamu iespēju būt pašā Eirokausu virpulī tam, kam FK “Ventspils” patiešām dārgs un kurš pa īstam pārdzīvo par komandu?!

Mēs izvedīsim konkursu starp tiem, kurš kļuvis par ABONEMENTA īpašnieku, un noskaidrosim laimīgo!

Un arī tas vēl nav viss! Tāpat kā pagājušajā sezonā, FKV katrā mājas mačā iepriecinās savus līdzjutējus ar teicamām balvām. Atgādinām, ka jebkuršs līdzjutējs, nopircis biļeti uz mājas maču, un, dabīgi, KATRS MŪSU KLUBA ABONEMENTA ĪPAŠNIEKS, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Katras mājas spēles beigās mēs pēc jau labās tradīcijas noteiksim TRĪS laimīgos, katrs no kuriem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet viens no šīs trijotnes no FKV prezidenta saņems papildus balvu (sadarbībā ar firmu ALETE!)

Nu un atkal atgriežas PATS GALVENAIS UN INTRIĢĒJOŠĀKAIS. Tāpat kā pagājušajā sezonā, VISI TRĪS laimīgie automātiski iekļūst savdabīgajā fināla konkursā, kurš notiks sezonas beigās un pēc kura iznākuma pats veksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU – automašīnu no FKV prezidenta! Lūk, tā ir SUPERBALVA pa īstam!

JAUNĀ SEZONA ATNĀK, un kopā ar to ATNĀK arī JAUNA IESPĒJA IEGŪT BALVAS un SUPERBALVAS. Visiem būs brīnišķīgas iespējas, bet mūsu kluba ABONEMENTA īpašniekiem šo laimīgo iespēju VIENMĒR VAIRĀK!

Viss būs galīgi vienkārši!

Lai iegādātos šo ABONEMENTU, Jūs nekas sarežģīts nav jādara. Jums jāpiezvana (t. 636 07552) uz kluba biroju (no plkst. 10.00 līdz 16.00) un jāvienojas par laiku, kad Jūs atnāksiet pēc sava ABONEMENTA.

Un tas ir viss! Viss tik vienkārši! Pasteidzaties un tad tieši Jūs būsiet kopā ar savu iemīļoto komandu! Pasteidzieties!

ABONEMENTS – tiešām jūsu unikālā ceļazvaigzne visai garajai sezonai-maratonam! Un uz “Ventspils” izbraukuma maču Eiropas līgā tas sauks tieši JŪS!

Tieši jūs esat vajadzīgi FK “Ventspils” stadionā, nešaubieties! Mēs Jūs gaidām! Mēs aicinām jūs iegūt balvas un superbalvas. ABONEMENTS Jūs gaida!

Kopā mēs esam spēks! Veiksmi, un uz tikšanos futbolā!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv