Piepildījās! Sestdien, 21. decembrī, mēs aizvadījām fināla un pašu intriģējošāko gada konkursu – superbalva no FK ”Ventspils” prezidenta Adlana Šišhanova, jaunā automašīna Volkswagen, atrada savu laimīgo ieguvēju. Mūsu apsveikumi Artjomam Ostroveckim, šīs neaizmirstamās dienas galvenajam triumfatoram!

Tāpat kā pagājušajā gadā, izšķirošais konkurss izsauca lielu interesi un izrādījās ļoti intriģējošs. Par jauno Volkswagen cīņu ar Veiksmes kundzi veica trīsdesmit pretendenti. Soli pa solim (bet patiesībā bumbiņa aiz bumbiņas) pretendentu skaits samazinājās: lūk, to palicis 15, lūk 10, lūk, vien 5. Var nojaust, kādas vētrainas emocijas virmoja dvēselēs tiem, kuriem līdz kārotajai balvai atlika pavisam nedaudz nedaudz!

Visus sīkumus, visu konkursa gaitu jūs viegli (un, mēs esam pārliecināti, ar lielu interesi!) variet vērot video sižetā.

Nu bet tie, kuri sagaidīja kulmināciju, vēroja, kā starp vien diviem atlikušajiem pretendentiem Veiksmes kundze plati, spīdoši un kā Jaungadā uzsmaidīja Artjomam! Bravo, apsveicam, mūsu vētrainie aplausi!

Protams, šajā satriecošajā mirklī laimīgais superbalvas ieguvējs vienkārši pazaudēja runas spējas. Bet tas taču vienkārši satriecoši un neticami! Artjoms vienkārši fantastiski veiksmīgs, iegūstot pavisam ne pirmo dzeltenzilo balvu mūsu visdažādākajos konkursos. Bet jaunais Volkswagen no FKV prezidenta – tas, neapšaubāmi, pats pārsteidzošākais!

No otras puses, laikam, Artjoma triumfā ir arī kāds augstāks taisnīgums. Kopā ar savu vienreizējo mammu Natāliju Artjoms pastāvīgi nāk uz FKV mačiem, viņi vienmēr patiesi un līdz pēdējam atbalsta komandu, nemainīgi piedalās dažādās mūsu kluba akcijās, piemēram, visu laiku iegādājas FKV kluba abonementus un t. t.

Tā kā veicas tiem, kuri panākumam tic līdz galam! Vēlreiz, bravo, Artjom, apsveicam un novēlam jaunus dzeltenzilo panākumus!

Un lūk, laimīgā Artjoma reakcija uzreiz pēc uzvaras. ”Man nav vārdu… Pagājušajā gadā tādā konkursā es izlidoju, kad atlika vien seši pretendenti. Šodien, kad sapratu, ka būšu kā minimums piektais, padomāju par to, ka jau uzlaboju savu rezultātu. Jau tas priecēja. Bet pēc tam… Tā ir kaut kāda fantastika! Milzīgs paldies FK ”Ventspils”, kluba prezidentam, visiem, kuri sezonas gaitā rīkoja konkursus, kuri organizēja šo konkursu. Pārpilda emocijas, jauna automašīna – tā ir vienkārši kaut kāda nereāla dāvana Jaunā gada priekšvakarā. Liels paldies!”

Tas ir brīnišķīgi, ka var dāvāt prieku! Mēs FKV ļoti priecājamies, kad jūs, godājamie līdzjutēji, pārpilda tādas brīnumainas emocijas!

Mēs pateicamies visiem, kuri ņēma dalību izšķirošajā konkursā, pārdzīvoja, aplaudēja citiem pretendentiem, smaidīja, nervozēja, vīlās, bet pēc tam atkal smaidīja. Kas var būt neaizmirstamāks par pašām patiesākajām emocijām?! Liels paldies!

Nu bet uzvarētājs vienmēr var būt tikai viens.

Vivat, Artjom!

Un uz tikšanos futbolā 2020. gadā!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv