FK “Ventspils” futbolisti turpina gatavošanos vienam no pašiem aizraujošākajiem sezonas mačiem. Ceturtdien, 8. augustā Eiropas līgas trešā atlases raunda ietvaros Igora Kļosova komanda tiksies ar Portugāļu klubu “Vitoria SC” (Gimarainša). Mačs notiks Rīgā, “Daugavas” stadionā, sākums 19:45.

Trešajā raundā FKV nav bijis garus sešus gadus, un lūk, mēs atkal parādām teicamu Eirokausu rezultātu un esam gatavi cīnīties arī tālāk! “Ventspils” aizvadīs savu jau 81. Eirokausu maču (rekordrādītājs Latvijas futbolam!) – atbalstīsim dzeltenzilos! Laipni lūgti uz stadionu! Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils”, kā zināms, ne pirmo reizi tiksies ar Portugāles futbola pārstāvi. “Vitoria” no Gimaraešas, protams, nav “Benfica” vai “Porto”, un ne “Sporting”, ar kuru FKV kā reiz cīnījās neaizmirstamajā 2009. gadā. Toreiz, atgādinām, Eiropas Līgas grupu stadijā, dzeltenzilie dzimtajās sienās apbēdinoši piekāpās 1:2, bet Lisabonā izsita neizšķirtu 1:1. Tagad obligāti cīnīsimies ar visiem spēkiem ar “Vitoria” un ticēsim panākumam! Bez šaubām, “Ventspilij” pretim stāsies ievērojams spēks, jo interesantāk būs ar to sacensties!

Tādu spēli nedrīkst palaist garām! Steidzieties uz stadionu! Tas ir jāredz!

Pēc mūsu labās tradīcijas invalīdiem un bērniem (līdz 7 gadu vecumam), neizņemot atsevišķu sēdvietu varēs apmeklēt Eiropas līgas maču par brīvu. Visiem pārējiem biļetes uz aizraujošo maču pret “Vitoria SC” maksās 50 euro (VIP), 5 euro un 10 euro (centrālā tribīne, augšējais un apakšējais stāvs).

Biļetes varēs iegādāties “Daugavas” stadionā kasē. Сeturtdien, 8. augustā kase “Daugavas” stadionā sāks biļešu tirdzniecību 17:30 un tā turpināsies līdz 21:00.  Biļetes varēs iegādāties online arī mājas lapā www.ekase.lv https://www.ekase.lv/lv/biletes/sports/fk-ventspils-latvija-vitoria-sc-portugale

ĪPAŠA UZMANĪBA LĪDZJUTĒJIEM!

Lai nesagādātu liekas neērtības stadiona darbiniekiem un galvenais, PAŠIEM SEV, uzstājīgi rekomendējam iegādāties biļetes laicīgi un ierasties stadionā nevis pēdējā minūtē, bet savlaicīgi. Domājiet par savu komfortu!

Mums visiem gribās, lai “Ventspils” Eirokampaņa turpinātos pēc iespējas ilgāk. Eirokausu emocijas nav salīdzināmas ne ar ko citu!

Mēs saucam jūs uz Eiropas līgu!

Uz priekšu, “Ventspils”! Kopā mēs esam spēks!

Eiropas Līga. Trešajs atlases raunds
FK Ventspils – Vitoria SC (Gimarainša)
Rīga. 8. augustā. “Daugavas” stadions. 19:45.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv