Eiropas Līga atkal viesojas Ventspilī! Ceturtdien, 17. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti mājās aizvadīs prestižā turnīra otrā kvalifikācijas raunda maču, kurā tiksies ar pazīstamo norvēģijas klubu “Rosenborg” (Tronheima). Pats titulētākais Norvēģijas klubs atkal pie mums ciemos! Mača sākums – 15:15. Godājamie līdzjutēji, mēs kārtējo reizi paziņojam, ka sakarā ar UEFA prasībām saistībā ar vispārējo situāciju ar koronavīrusu, spēle notiks BEZ SKATĪTĀJIEM. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com

Acīmredzami, ka “Ventspili” gaida smags pārbaudījums. “Rosenborg” – vārds futbola pasaulē brīnišķīgi pazīstams, kopējais futbola līmenis Norvēģijā arī neprasa papildus spriedumu. Kā reiz “Ventspilij” tas teicami pazīstams: dzeltenzilie daudzas reizes tikušies ar klubiem no Norvēģijas. Gan ar to pašu “Rosenborg”, gan ar “Valerenga”, gan ar “Brann” un “Molde”. Un, starp citu, svarīgi atzīmēt – katram no šiem klubiem FKV kaut vienu maču kā minimums nezaudēja. Katram, izņemot… “Rusenborg”. Mums ir, ko pierādīt tieši klubam no Tronheimas. Pat brīnišķīgi zinot, ka pretinieka klase augsta, un to nevar apstrīdēt.

Bet pie visa tā nekad nedrīkst aizmirst, ka futbolā iespējams viss! Daudzas reizes grandi un favorīti palikuši uz sēkļa, kad satikuši savā ceļā dzelžainu raksturu, galēju pašatdevi un kaismīgu pretošanos. Ticēt sev, ticēt panākumam vajag līdz galam! Cīnīties, un cīnīties nežēlojot sevi, vajag līdz galam. Un tad iespējams viss, pat neiespējamais kļūst par realitāti. Sisties un vēlreiz sisties!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Eiropas Līga. Otrais kvalifikācijas raunds
Ventspils (Latvija) – Rosenborg (Norvēģija)
Ventspils. 17. septembris. OC Ventspils. 15:15.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.