Uzmanību! Godājamie žurnālisti un fotogrāfi. Lai akreditētos uz maču, jums nepieciešams rakstīt uz e:mail korolevs.mihails@inbox.lv un norādīt vārdu, uzvārdu, Masu Informācijas Vietni, kuru jūs pārstāvat, un telefonu.

Svarīgi! Visiem, kuri būs klāt spēlē, nepieciešams obligāti ierasties ar masku un dokomentu, personības apstiprināšanai (pasi vai ID). Fotogrāfiem obligāti nepieciešams arī tradicionālais uzmetnis.

Svarīgi! Akreditāciju skaits ierobežots. Ierobežojumi sakarā ar UEFA prasībām, saistībā ar kopējo situāciju ar koronavīrusu. Tādēļ mēs pārliecināti lūdzam jūs, godājamie žurnālisti un fotogrāfi, savlaicīgi nosūtīt pieteikumu akreditācijai. Pieteikumu pieņemšana tiek pārtraukta trešdien, 16. septembrī, 18:00.

Bez tam, mēs iepriekš brīdinām, ka sakarā ar akreditāciju skaita ierobežojumu, FK ”Ventspils”, pilnīgi iespējams, nāksies atteikt akreditācijas pat daudziem no tiem, kuri nosūtīs pieteikumu laicīgi. Jau iepriekš atvainojamies par iespējamām neērtībām un lūdzam ar sapratni attiekties pret situāciju.

Paldies, un veiksmi visiem!

Eiropas Līga. Otrais kvalifikācijas raunds
Ventspils (Latvija) – Rosenborg (Norvēģija)
Ventspils. 17. septembris. OC Ventspils. 15:15.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.