Jūsu vētrainās emocijas pēc lieliskās “Ventspils” uzvaras pār “Teuta” jau paspējušas nedaudz nomierināties?! Neuztraucieties, jau pavisam drīz, ceturtdien, 18. jūlijā, FKV spēlēs Albānijā, un kaislības atkal kūsās!

Līdz atbildes spēlei mazāk par nedēļu, un īstais laiks turēt vārdu un noskaidrot laimīgo, kurš kopā ar komandu dosies tālajā un aizraujošajā ceļojumā. Mēs laimīgo arī noskaidrojām! Mūsu kluba unikālā tradīcija – aicināt uz Eirokausu izbraukuma maču FKV līdzjutēju – turpinās!

Un tā, uz galveno balvu pretendēja tikai FKV kluba abonementu īpašnieki. To bija 11. (Kuri laicīgi neparūpējās par abonementa iegādi – kožiet pirkstā!) Dažādos gados uzvarētāja noskaidrošanas procedūra bija dažāda, šoreiz uzvarētāju izvēlējās… dators.

Steidzam paziņot, ka par galveno triumfatoru kļuva FKV līdzjutēja Jūlija Lurina! Mūsu apsveikumi!

Uzreiz pēc patīkamā notikuma mēs parunājām ar Jūliju, kura neslēpa laimīgās emocijas.

– Jūlija, saņemiet apsveikumus. Emocijas, jādomā, ļoti labas?!

– Liels paldies par apsveikumiem. Bet emocijas… Tās mani vienkārši pārpildījušas! Viss spilgti, negaidīti un ļoti priecīgi.

– Brīnišķīgi! Mēs esam ļoti apmierināti, ka FK “Ventspils” dod prieku līdzjutējiem.

– Gribu teikt klubam milzīgu paldies. Tā ir brīnumaina iespēja – būt kopā ar mīļoto komandu tādā svarīgā un interesantā sezonas periodā, vērot, tā teikt, no iekšpuses komandas dzīvi Eirokausu mača laikā. Katram līdzjutējam līdzīga iespēja, kā man izskatās, neatkārtojama un unikāla. Tā kā tā ir ne tikai vienkārš brīnišķīga iniciatīva no kluba puses, tā – liela un vērtīga dāvana.

– Paldies par labajiem vārdiem. Jums, starp citu, bieži uzsmaida veiksme konkursos, loterejās?

– Nē, drīzāk kā reiz reti. Bet ja nu laimēt, tad labāk pa lielam – kā šodien! (Smaida).

– Zinu, ka jūs iegādājaties FKV kluba abonementu sen, katru gadu. Šajā reizē abonements, ja tā var izteikties, jums pateicās atbildot un pa īstam!

– Jā, tā sanāk. Tas, pirmkārt, vīra nopelns – tikai pateicoties viņam mēs katru gadu kļūstam par FK “Ventspils” kluba abonementa īpašniekiem. Un nekad to vēl neesam nožēlojuši! Patreiz atbildu jums uz jautājumiem, bet vīra acīs redzu lielu prieku. Tas mani dara divkārt laimīgu: vienmēr ļoti priecājos, kad tuvinieki apmierināti un priecīgi.

– Brīnumaini vārdi, nododiet lielus sveicienus no FKV arī jūsu vīram!

– Paldies. Pateikšu vairāk: Uz Albāniju manā vietā lidos tieši viņš – atdošu viņam savu laimējušo biļeti. Tā sanāk, ka šajā laikā man nesanāk braukt, bet vēl svarīgāk, ka vīrs ar milzīgu interesi un uzmanību vēros “Ventspils” spēli Albānijā un stipri atbalstīs komandu no pirmās līdz pēdējai minūtei. Tā kā visas puses paliks apmierinātas! (Smaida).

– Bravo, mūsu aplausi jums. FKV kluba abonementu tiešām vērts iegādāties – jūs varat dot tādu padomu visiem “Ventspils” līdzjutējiem?

– Jā, neapšaubāmi. Savu līdzjutēju labā, un ne tikai, starp citu, abonementu īpašniekiem, “Ventspils” dara daudz laba, un saku to pavisam ne tādēļ, ka šodien man paveicās uzvarēt. Vienkārši tā tiešām ir. Iespēja doties uz izbraukuma Eiropas līgas spēli viesos – tas vispār ir satriecošs notikums, kā jau es teicu iepriekš. Nezinu tieši, bet, manuprāt, neviens cits klubs ko līdzīgu nedara, bet FKV to padarījis par brīnišķīgu tradīciju. Neatkārtojama pieredze, un tieši kluba abonements dod iespēju tam visam kļūt par realitāti. Tu vēro komandu, to, kas parasti vienmēr slēgts visiem – tas ļoti satuvina ar komandu un palīdz saprast, cik futbolā viss grūti un svarīgi. Jau nerunāju par to, ka abonements – caurlaide uz visiem mājas mačiem un daudz kas cits. Tā kā nekādu šaubu nevar būt – abonementu jāpērk obligāti!

– Jūs jau sen jūtiet līdz un atbalstat “Ventspili”?

– Precīzi neatbildēšu, bet gadus piecus, ne mazāk. Saprotams, tur jau atkal vīra nopelns: viņš iemācīja iet uz stadionu. No sākuma vienkārši skatījos, mēģināju saprast kas ir kas, bet ar laiku interese kļuva arvien stiprāka. Futbols prot aizraut! Bez tam, arī līdzjutēji, kuri atrodas ap tevi stadionā, veicina to, ka spēle tevi ierauj sevī. Viņi bez apstājas kaut ko komentē, apspriež, un tu negribot iekļaujies visā šajā intriģējošajā procesā. Un sāc pārdzīvot par komandu, atbalstīt to un vēli futbolistiem tikai uzvaras un panākumus.

– Kā reiz tāds atbalsts ļoti palīdzēja dzeltenzilajiem ceturtdien sagraut “Teuta”. Uzvara patika?

– Protams! Pirmkārt, bija ļoti patīkami, ka uz stadionu atnāca daudz līdzjutēju. Tādā atmosfērā futbolu skatīties vienmēr daudz interesantāk. Kas attiecas uz spēli, tad neizlikšos par spēcīgu speciālistu, pateikšu vien, ka, pēc manām domām, FKV nospēlēja kaismīgi, ar lielu vēlēšanos un ļoti pienācīgi. Un galarezultāts 3:0 izskatījās pelnīts un efektīgs! Īpaši man patikās otrie un trešie vārti, kad viesu aizsargi vienkārši nezināja, no kurienes gaidīt briesmas un nekur nepaspēja. Nu un, protams, Tosina akrobātiskie lēcieni sajūsmina vispār visus. (Smaida).

– Spēle Albānijā nebūs vienkārša. Jūsu prognoze: FKV tiks garām “Teuta”?

– Ticu tam un ļoti uz to ceru!

– Pateicos par brīnišķīgo sarunu, un vēlreiz – apsveicam!

– Liels paldies. Šodien veiksme uzsmaidīja man, bet nākamreiz obligāti uzsmaidīs vēl kādam citam. FK “Ventspils” prot sagādāt labus pārsteigumus un iepriecināt savus līdzjutējus!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv