FK “Ventspils” nepiekāpīgā un saspringtā mačā uzvarēja viesos ambiciozo Jūrmalas ”Spartaku”. FKV Latvijas čempionātā panāca ceturto uzvaru pēc kārtas, turnīra pēdējās astoņās spēlēs dzeltenzilie uzvarēja sešas reizes un divreiz nospēlēja neizšķirti. Varens solis!

Grūtā periodā mēs apsolījām mūsu līdzjutējiem, ka obligāti izlabosim situāciju – mēs solījumu izpildījām, mēs turam vārdu, mēs izlabojam situāciju katrā kārtā. Un apstāties nepavisam nedomājam!

Un par to, tai skaitā, pēc mača preses konferencē runāja FK ”Ventspils” prezidents Adlans Šišhanovs. Tā sanāca (I. Kļosova noraidījuma dēļ), ka tieši viņš atbildēja uz žurnālistu jautājumiem, tādēļ, ka lielāko mača daļu Slokā kā reiz aizvadīja kā dzeltenzilo treneris. Negaidītā debija izrādījās uzvaru nesoša, apsveicam!

Adlans Šišhanovs, tai skaitā, izsmeļoši pastāstīja par jauno, daudzējādā ziņā sensacionālo, selekcijas jautājumu, pateicās par cīņu un uzvaru savai komandai, pasvītrojot, ka lepojas ar saviem futbolistiem. Un vēl pateica daudz interesanta…

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv